fbpx Skip to content

 

Шановні користувачі Каховка.Нет, якщо вам необхідно перевірити швидкість роботи вашого підключення до мережі Інтернет, ви можете скористатися сервісом Speedtest. Проте, слід пам’ятати, що Speedtest – не є абсолютно достовірним джерелом перевірки швидкості роботи Інтернет.

Для найбільш вірною перевірки швидкості з’єднання з Інтернет через Speedtest або інші служби, необхідно:

  • Підключити мережевий кабель безпосередньо до комп’ютера (в мережеву плату), минаючи роутери, точки доступу та інше активне мережеве обладнання.
  • При тестуванні швидкості підключення необхідно припинити всі закачування які можуть вплинути на результати вимірювань (Emule, DC ++, торрент клієнти і ін.).
  • Залиште одне відкрите вікно і одну вкладку Вашого інтернет браузера зі сторінкою speedtest-а.
  • Якщо у вас встановлені антивіруси – рекомендуємо їх відключати на час тестування каналу, наприклад, якщо Ви використовуєте Kaspersky Antivirus, то speedtest може показати швидкість Вашого каналу в Інтернет = 300 Мбіт / с.
  • Після відключення всіх програм, які вимагають інтернет з’єднання, упевніться в цьому натиснувши Ctrl + Shift + Esc (для Windows), потім перейдіть на вкладу “Мережа” і подивіться на графіки активності інтернет з’єднання, якщо шкала не піднімається вище позначки 1%, то Ви зробили все правільно.Прімечаніе: Мережева активність при відключених файлообмінних програмах і відсутності запитів браузера може свідчити про те, що в даний момент йде оновлення будь-якого встановленого на Вашому комп’ютері ПО, або про наявність вірусу.
  • Далі, в цьому ж вікні (Диспетчер завдань Windows) перейдіть на вкладку “Швидкодія” і спостерігаючи за завантаженням процесора проведіть тест. Під час тесту завантаження процесора не повинна бути 100%.
  • Для достовірності проведіть тест рази !!!

Ще раз акцентуємо Вашу увагу на те, що мережевий кабель, наданий провайдером, потрібно включити безпосередньо в мережеву карту комп’ютера, а не в роутер або точку доступу wi-fi, інакше тести швидкості можуть бути некоректними.