Акційна ціна на підключення до мережі Каховка.Нет

Раді повідомити, що зараз діє акція на підключення до мережі Каховка.Нет!

З 01.04.2021 змінюється вартість підключення для м. Нова Каховка, с. Райське, Райське-2, смт. Дніпряни, с. Тополівка, с. Корсунка, с. Козачі Лагері, с. Кринки, с. Коробки, с. Чорнянка, смт. Каланчак.

Вартість підключення для нових клієнтів становить:
✅ 𝟓𝟎𝟎 грн, та ці ж 𝟓𝟎𝟎 гривень ми нараховуємо на бонусний рахунок;
✅ або Ви можете заключити з нами контракт терміном на 6 місяців, тоді вартість підключення буде складати 𝟏 грн.

З 01.04.2021 змінюється вартість підключення для с.Понятівка, с.Токарівка, с.Новотягинка, с.Іванівка, смт. Велика Олександрівка, Мала Олександрівка, Кар’єрне, Біла Криниця, Новодмитрівка, смт. Високопілля, Архангельське, Зарічне, Іванівка, Миколаївка, Новопетрівка, с.Піщане, с.Маслівка, с.Обривка та с.Нові Лагері.

Вартість підключення для нових клієнтів становить:
✅ 1000 грн замість 1500 грн.;

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися в розділі тарифи, вибравши ваш населений пункт, або зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

При цьому акції “Приведи друга” та “Перехід від іншого провайдера” будуть активні.

Зміна тарифних планів з 01.04.2021

Шановні абоненти, для підтримки належної якості надання послуг, з 01.04.2021 в нас виникла необхідність перегляду тарифних планів.

Це пов_язано зі значним зростанням вартості каналів передачі даних, оренди опор для підвісу кабелю, а також зі збільшенням оподаткування.

З новим тарифним планом, ви можете ознайомитися в розділі “Тарифи” обравши ваш населений пункт або в СМС-повідомлені на зареєстровані номери телефонів.

Ми доклали максимум зусиль, щоб цей перегляд тарифів був для вас мінімальним.
Дякуємо, що ви з нами.

Додаток iOS- Kahovka.Net

Шановні користувачі,

Вже зараз Ви можете завантажити наш IOS-додаток особистого кабінету користувача 𝗞𝗮𝗵𝗼𝘃𝗸𝗮.𝗻𝗲𝘁 𝗕𝗶𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴 𝗔𝗽𝗽 для перегляду інформації та оплати послуг!

Для завантаження, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Додаток Android – Kahovka.Net

Шановні користувачі,

Вже зараз Ви можете завантажити наш Android-додаток особистого кабінету користувача 𝗞𝗮𝗵𝗼𝘃𝗸𝗮.𝗻𝗲𝘁 𝗕𝗶𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴 𝗔𝗽𝗽 для перегляду інформації та оплати послуг!

Для завантаження, будь ласка, перейдіть за посиланням.

P.S. Для користувачів iPhone додаток буде доступний найближчим часом.

Зміна тарифів ОмегаТВ

Зміна тарифів ОмегаТВ

Шановні користувачі,

наш партнер по онлайн телебаченню – ОмегаТВ змінює вартість тарифних планів з 01.11.2020 в зв’язку з цим ми оновили вартість тарифних планів на нашому сайті, з подробицями ви можете ознайомитися за посиланням або в розділі тарифних планів для вашого населеного пункту.

Дякуємо за співпрацю.