fbpx Skip to content

 

Запитання та відповіді 

Для вас ми зібрали добірку відповідей на запитання, які нам задають найчастіше.
Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, будь ласка зв’яжіться з тех.підтримкою будь-яким зручним для вас способом.

Для зміни тарифу, вам необхідно зайти до особистого кабінету користувача і залишити заявку, натиснувши на кнопку «Звернутись до тех.підтримки» або зв’язатися з нами.

Зміна тарифного плану відбудеться в кінці облікового періоду, при наявності достатньої кількості коштів на особовому рахунку у розмірі повної абонентської плати на наступний обліковий період.

Обліковий період – з 1 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця.

Для перевірки швидкості, можете скористатися сервісом speedtest.net.

Перед тим, як ви почнете заміряти швидкість Інтернет з’єднання, рекомендуємо відключити всі програми, які можуть використовувати Інтернет у фоновому режимі : завантажувачі, торренти, тощо. Також, для отримання найбільш точних результатів, рекомендується підключити комп’ютер безпосередньо кабелем, щоб виключити можливі падіння швидкості при використанні бездротової технології домашньої мережі.

На швидкість завантажування також можуть впливати такі фактори, як апаратне та програмне забезпечення комп’ютера, завантаження серверу, завантаження каналу до серверу.

Також можливі помилкові виміри і похибки при вимірюванні швидкості.

 

Для налаштування поштової програми, вам знадобиться наступна інформація:

  • SMTP сервер: mail.kahovka.net
  • POP3  сервер: mail.kahovka.net
  • В якості логіна необхідно вказати повністю вашу поштову скриньку