fbpx Skip to content

Питання та відповіді:

Для вас ми зібрали добірку відповідей на запитання, які нам задають найчастіше.
Якщо ви не знайшли відповіді на своє запитання, будь ласка зв’яжіться з технічною підтримкою будь-яким зручним для вас способом.:

Для зміни тарифу, Вам необхідно увійти до особистого кабінету користувача і залишити заявку, натиснувши на кнопку «Звернутись до технічної підтримки» або зв’язатися з нами.

Зміна тарифного плану відбудеться в кінці облікового періоду, при наявності достатньої кількості коштів на особовому рахунку в розмірі повної абонентської плати на наступний обліковий період.

Обліковий період – з 1 числа поточного місяця по 1 число наступного місяця.

Для перевірки швидкості, Ви можете скористатися сервісом speedtest.net.

Перед тим, як ви почнете заміряти швидкість Інтернет з’єднання, рекомендуємо відключити всі програми, які можуть використовувати Інтернет у фоновому режимі : завантажувачі, торренти, тощо. Також, для отримання найбільш точних результатів, рекомендується підключити комп’ютер безпосередньо кабелем без роутеру, щоб виключити можливі падіння швидкості при використанні бездротової технології домашньої мережі.

На швидкість завантажування також можуть впливати такі фактори, як апаратне та програмне забезпечення комп’ютера, завантаження серверу, завантаження каналу до серверу.

Також можливі помилкові виміри і похибки при вимірюванні швидкості.

«Довірений платіж» – послуга, яка дозволяє при від’ємному балансі отримати доступ до мережі Інтернет протягом 72 годин.
За цей час Ви можете сплатити послуги через онлайн платежі або іншим зручним для Вас способом. Більш детальну інформацію про способи оплати, Ви можете знайти в розіділі «Як оплатити»

Якщо протягом 72 годин оплата не надійде на Ваш особовий рахунок, доступ до мережі буде заблокований і повторна активація при від’ємному балансі буде неможливою.     

Активація можлива через особистий кабінет користувача в розділі “Довірений платіж”, додаток Kahovka.net Billing App та за номерами:

Для налаштування поштової програми, Вам знадобиться наступна інформація:

  • SMTP сервер: mail.kahovka.net
  • POP3  сервер: mail.kahovka.net
  • В якості логіна необхідно вказати повністю Вашу поштову скриньку