fbpx Skip to content

ТОВ «Комп’ютерні мережі», яке належним чином зареєстроване відповідно до законодавства України та включене до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій (Рішення НКРЗІ від 06.09.2007р. № 921), в особі Директора Масюткіна Олександра Леонідовича, надалі – «Провайдер», керуючись ст. 633 Цивільного кодексу України, пропонує необмеженому колу юридичних осіб, які звернуться до Провайдера, укласти  Договір про надання телекомунікаційних послуг  на наступних умовах: відповідно до Закону України «Про телекомунікації», Закону України  «Про радіочастотний ресурс України», Закону України «Про захист прав споживачів», Цивільного та Господарського кодексів України, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг, інших умов і правил та нормативно-правових актів, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій.

Провайдер надає широкий спектр телекомунікаційних послуг юридичним особам:

  • необмежений доступ до мережі Інтернет;
  • організація корпоративних каналів передачі даних;
  • та інше.

 

Провайдер пропонує підключення до оптоволоконної магістралі або організацію радіоканалу.

Гарантована мінімальна швидкість передачі та прийому даних каналу некомутованого доступу до мережі інтернет, що знаходиться в зоні відповідальності Провайдера, становить не менш ніж 56 Кбіт/сек. Звіт з якості послуг тут.

 

Для подачі заявки на підключення та укладання Договору про надання телекомунікаційних послуг зверніться до Провайдера за наступними реквізитами:

ТОВ «Комп’ютерні мережі»

Юридична адреса:  74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Французька, буд. 9
Поштова адреса: 74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Французька, буд. 9
Адреса Сайту Провайдера:  http://kahovka.net
Телефон:  +380503158888, +380973158888 (тарифікація згідно з умовами тарифного плану),
e-mail: support@kahovka.net